of kom eens langs!

Hoe het begon

Kleinschalig met persoonlijke aandacht, kundige trainers en alles onder één dak

In 2011 begon The Rep Club als Club Sven. Met een visie: een alternatief bieden op de grootschalige en onpersoonlijke fitnessfabrieken. Gewoon lekker trainen in een fijne en gezellige sfeer zonder een hele meute om je heen.

Na vele jaren droeg Sven het stokje over aan zijn broer Jarno, die Club Sven de naam ‘Go Personal Training‘ gaf.  Na de moeilijke corona-jaren hebben wij het eind 2022 van Jarno overgenomen en zetten wij deze visie door als The Rep Club. Met nog veel toekomstplannen om de club nog beter te maken dan dat het al is.

Wat ons uniek maakt

Kleinschalig, professionele begeleiding, uitdagend, met aandacht voor je behoeften, wensen en mogelijkheden

We zijn een “no fuss” gym met een vriendelijke, maar duidelijk aanpak rondom training, voeding en leefstijl. We zijn informeel en er is een huiselijke sfeer, dit wordt vaak door onze leden als onze kracht benoemd.

We bieden een fijne plek om aan jezelf te werken met professionele 1-op-1 begeleiding. Onze trainers worden niet alleen geselecteerd op hun kunde, opleiding en expertise, maar ook op hun begrip en empathie.

“Het is prettig om direct te horen te krijgen wat je nog kan verbeteren. De sfeer is goed tijdens de trainingen. Daardoor is het ook gezellig in de club en dat motiveert weer om vaker te gaan trainen.”

Onze methode

Doelgerichte krachttraining, met voedingsadvies op maat

Een prettige en gezellig sfeer is belangrijk, want als je niet met plezier traint, dan ben je misschien minder gemotiveerd om te trainen. Maar resultaten behalen is natuurlijk ook belangrijk. 

We werken met uitdagende en doelgerichte en wetenschappelijk onderbouwde krachttraining, gecombineerd met voedingsadvies op maat om je doelen te behalen.

Bij elke sessie wordt je progressie nauwkeurig bijgehouden, zodat je altijd duidelijk ziet hoe ver je bent gekomen en waar je verbeterpunten liggen. Op basis van je progressie, je behoefte, wensen en mogelijkheden passen we je programma aan waar nodig.

Ontmoet het team

We staan altijd voor je klaar om je verder te helpen!

Floor

Clubmanager

MENNO

Personal Trainer

FLORIS

Personal Trainer

Dea

Personal Trainer

Mattheus

Hoofdtrainer

Merel

Personal Trainer

Lars

Personal Trainer

Galiëne

Personal Trainer

Jasmijn

Personal Trainer

Jeroen

Personal Trainer

Fazil

Boks Trainer

Modern, schoon en rustig

Geniet na je training van een lekkere warme douche en kom even bij in onze gezellige lounge met een proteïne shake of wat anders te drinken.

Dit zeggen anderen over trainen bij The Rep Club

Deze website gebruikt cookies om data op te slaan. Je leest er meer over in onze Privacy Statement.